.

.

Гром Облак Црн Прав Приклучок И Брадавица Пиштол Маст Гел, 0. оз. Цевка, Бела, 87134А, Нафтена База

Гром Облак Црн Прав Приклучок И Брадавица Пиштол Маст Гел, 0. оз. Цевка, Бела, 87134А, Нафтена База

DEN 1.00
Износ

Приклучокот За Облак Од Гром И Маснотиите за Брадавици ви овозможуваат супериорно подмачкување за вашето огнено оружје во црн прав. Понудено во цевка од 0,4 унци, ова решение го олеснува чистењето и ќе помогне да се зачуваат металните површини додека се продолжува животниот век на вашиот натоварувач со муцка. Моделот 87134А е совршена големина за вашиот комплет за опсег или за фрлање во вашата ловечка торба. Одржувајте ја муцката и подгответе се за вашиот Лов Со Облак од Гром. Гром Облак Црн Прав Брејк Приклучок И Пиштол За Брадавици Гел За Маснотии, 0,5 мл. Цевка, Бела, 87134А, Нафтена База. Супериорно подмачкување за вашето огнено оружје во црн прав—0,4-унци (14,17 g). Гром Облак Црн Прав Брејк Приклучок И Пиштол За Брадавици Гел За Маснотии, 0,5 мл. Цевка, Бела, 87134А, Нафтена База. Гром ОБЛАК 87134А е совршен додаток што треба да го вклучите во вашата чанта или торба за лов. Го продолжува животот на вашиот натоварувач со муцка. Олеснува чистење и помага во зачувување на металните површини.

R

Им се допаѓа и на купувачите