.

.

Љубов Миленичиња Бела Куче Сад Канистер, Мерло

Љубов Миленичиња Бела Куче Сад Канистер, Мерло

DEN 479.84
Износ

Функционални и убави, исто како и нашите Бела Чинии во канистер за лекување. Овие канистри вклучуваат отстранлива гумена основа за да спречат излевање и проѕирен пластичен капак со заптивка за заптивка за да ги одржат задоволствата свежи.Бренд Име : Љубов Миленичиња Под Бренд : Бела Боја : Црвен Дизајн : Коски И Шепа Отпечатоци Материјал : Нерѓосувачки Челик Сад Големина : 9 Чаши Тип На Производ : Третираат Канистер Животински Тип : Куче Број Во Пакет : 1 Пк Пропадна Отпорни : Да Ширина : 6.25 во. Висина : 9 во. Бела Канистер, 64 мл : отстранливата гумена основа помага да се спречат истурање и бучава. Безбедна машина за миење садови и доаѓа во различни бои за да одговара на секој декор. Еден 6-1/4" х 6" х 6" Метал Бела Канистер со пластичен капак.

R

Им се допаѓа и на купувачите