.

.

Бебе ајкула од картон од картон, 45 51

Бебе ајкула од картон од картон, 45 51

DEN 959.84
Износ

Doo doo doo doo Дали сакате бебе ајкула фотографирајте се со сите гости со овој кул картонски сад. Се одликува со музика активирана со движење со еднострано висококвалитетно печатење на картон со штанд на задниот дел за да може да застане самостојно. Стенд-апто-апто-аптерите прават одличен декор за забави, опции за фотографии и настани! Мерки 51 "Висок, 45 " широк и 8 "длабоко. Потребно е собрание на возрасни. Музика активирана со движење. Совршена за опции за фотографии. Мерки 51" високи, 45 "широки и 8" длабоки.

R

Им се допаѓа и на купувачите