.

.

Килим, сина машина, ткаена фио-матична кујна душек, 20 36

Килим, сина машина, ткаена фио-матична кујна душек, 20 36

DEN 2.33
Износ

Зачинете ја вашата кујна со овој прекрасно изработен, удобен мат против маѓепсан. Ние ги дизајниравме овие душеци против замор за да обезбедат максимална удобност, додека не сечеме агли на стил и издржливост. Изработен со највисок квалитет на полиестер, овој кујнски душек ќе биде сигурен дека ќе трае со годините што доаѓаат. Поддршка на памучно платно за да се обезбеди издржливост. Направено во Индија. Премиум материјал : Ултра висока дефиниција Дигитално печатен дизајн, со луксузно мека текстура. Издржливост и долговечност со висок квалитет на полиестерска конструкција, дозволувајќи едноставно одржување, без пролевање. Одржување на лесна нега Лесно за чистење, не пролева килим. Препорачуваат редовно празнење; тресете или забележете чисто по потреба. За тешко да се отстранат дамките, се препорачува професионално чистење на килим; Совршено одговара за вашата кујна. Дизајнирано со еластичност против секојдневно носење и солзи, идеални за области со висок сообраќај. Удобност : Ергономскиот дизајн помага да се намали стресот на нозете, колената, нозете и грбот додека стоите и работите на сите површини. Долговечноста дизајнирана со еластичност против секојдневно носење, идеално за области со висок сообраќај и совршено вклопување за вашата кујна област. Современ, преоден, модерен, боемски, среден век, фарма и излитени шик стилови на декор.

R

Им се допаѓа и на купувачите