.

.

Подобри домови и градини отворено двор, лумбална перница, сет од две, црно тло тропски

Подобри домови и градини отворено двор, лумбална перница, сет од две, црно тло тропски

DEN 2.33
Износ

Livable, убава, удобна. Додадете стил и удобност на вашата надворешна просторија за живеење со оваа две пакувања со подобри домови и градини на отворено фрлање перници. Тие можат да бидат спарени со кој било постоечки мебел за внатрешен двор или перници за да додадат поп боја и личен стил на вашиот отворен простор. Тие се исполнети со 100 проценти полиестер за да обезбедат долготрајна удобност. Перниците се покриени во трајна 100 проценти полиестерска надворешна ткаенина што ја одвраќа водата и е третирана со УВ за да се спротивстави на бледнее. Полиестерска ткаенина со лесна нега може да се исчисти со помош на сапун и вода. Овие атрактивни подобри домови и градини на отворено фрлање на отворено ќе направат одличен додаток на вашиот сет за мебел на отворено, со стил и удобност што ќе трае! Подобри домови и градини отворено внатрешен двор, лумбална перница, сет од 2, црвена : Вклучува 2 перници на отворено. Димензии секоја перница : 12 "l x 20" w x 4,5 "ч. Исполнети со 100 проценти полиестерско влакно за долготрајна удобност. Трајна, 100 проценти на полиестерска ткаенина на отворено. УВ заштита за да се спротивстави на бледнее. Заштитниот третман помага да се одврати водата. Лесно се чисти. со сапун и вода. Координативните предмети се достапни.

R

Им се допаѓа и на купувачите