.

.

Контролна рака компатибилен со 2005 година- Chevrolet Uplander 2005- Buick Terraza 6Cyl 3.5L 3,9L предна, десна патничка страна, пониско продадено индивидуално

Контролна рака компатибилен со 2005 година- Chevrolet Uplander 2005- Buick Terraza 6Cyl 3.5L 3,9L предна, десна патничка страна,

DEN 1.67
Износ

Специфит на производи : Директен тип на фитмамент : Директна замена Продадена Продадена : Продадена индивидуално, материјал за забивање : Гума за градежништво на рака : Забележан мерач на прилагодување или запечатен или запечатен : Greasable Includ Hardware : Со топка зглобот (и) Вклучен : Со букви (S) Белешки : Вклучува орев (и) Го заменува бројот на ОЕ : 152186222 Interchange Дел Број : CMS501028, 522482, RK621944, 15218622 Warranty : 1-годишна неограничена гаранција за миризба, кога одењето ќе се одвива, нашето прецизно, нашите прецизни инженерски контролни раце се справуваат со импрективите на патот тивко и непречено, испорачувајќи супериорно работење што ќе ги броиш ON.FEATURES & BESTATIONS : Инженерски за оптимална безбедност и удобност Процесот на робустен дизајн обезбедува непречено, удобно работење 100% од времето. Други загадувачи за промовирање на долговечноста. Процес на метално фалсификување на метални процеси на метална мета , Десна страна, ДолнаФитноте : fwdbuick2005-2007 Terraza (подмодел : CX, CXL) Chevrolet2005-2009 Uplander (подмодел : база, LS, LT) Pontiac2005-2009 Montana SV6 Saturn2007 Releay 12005-2007 relay (Dubsodel : 2) Заменски број ОВЕЕТИ ОВЕТИ ОВЕТИТЕ БРОЈ БРОЈ БРО : 12478068. Interchange Part Number : CMS20349, 520126, RK620264, 12478068. Fits Select : 1999-2000,2002,2004 CHEVROLET SILVERADO C1500 2001,2003,2005-2006 CHEVROLET SILVERADO K1500 2007 CHEVROLET SILVERADO K1500 CLASSIC 2000-2001,2006 GMC NEW Sierra K1500 1999.2002-2005 GMC New Sierra C1500 2007 GMC New Sierra K1500 Classic и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите