.

.

Јакна за тексас на славни розови девојки, големини XS-XL

Јакна за тексас на славни розови девојки, големини XS-XL

DEN 247.84
Износ

Деним јакна на славната личност е оној класичен слој што секоја девојка му треба во нејзината гардероба. Толку забавно да се носи со сè и сè, оваа јакна за тексас од тексас има безвременски дизајн направен со модерен со тексас срцев лепенка на рамото и опуштено, момче одговара. Поставете го преку мета, резервоар, фустан или џемпер! Материјал : 99,5% памук/0,5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опуштено, момче одговара. Тежина : лесна. Јака : шири јака. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Две странични џебови и две џебови на градите со копче. Карактеристики : Детали за лепенка на тексас на срце; истегнат тексас; Средно камена миење. Деним јакна за девојки од славна личност розова.

R

Им се допаѓа и на купувачите