.

.

Време на празник Црвено полиестерско здолниште на елка, 48 48 0,5

Време на празник Црвено полиестерско здолниште на елка, 48 48 0,5

DEN 1.67
Износ

Време на одмор Додадете совршен допир за завршна обработка на вашите Божиќни украси со овој радосен класичен светло-црвено-бел 48 "здолниште на кадифен дрво од време на одмор. Наменето за убаво да се влече околу дното на вашата новогодишна елка, овој додаток што мора да го има во класиката Божиќно црвено со украсна бела граница, додавајќи елегантен дизајн елемент, сигурно ќе го цениме. Мерење на 48 инчи во дијаметар, ова смело, но сепак рафинирано здолниште на дрво е идеална опција за покривање на грозоморната основа на вашето дрво додека додавате заштитен слој За да ги фатите иглите што паѓаат што неизбежно доаѓаат од вистинско дрво. Доколку изберете faux дрво, 48. Трајно направено да се користи од година во година, 48. Време на одмор Класично светло и бело плишано здолниште на дрво, 48 " : Вклучува 1 здолниште со црвено -бело дрво. Мерки за здолниште со црвено и бело дрво со дијаметар од 48 инчи. Доаѓа во класичното Божиќно црвено со бела граница за забавен, празничен допир. Идеално за употреба и со реални и факс дрвја. Слит отворање во здолниште овозможува употреба со сите форми и големини на дрвјата. Сигурно да се координираат со сите и сите декор шеми. Скрива грозни бази и држачи на дрвјата додека фаќате лабави бор игли и го одржувате подот чист - Овозможува пријатна позадина на сите ваши подароци.

R

Им се допаѓа и на купувачите