.

.

Лесно-пишано момче со кратки ракави со кратки ракави, големини со месеци-5t

Лесно-пишано момче со кратки ракави со кратки ракави, големини со месеци-5t

DEN 271.68
Износ

Лизгајте се на оваа симпатична кошула за момчиња за момчиња од мали деца од Easy-Peasy за еден ден на лесна удобност и стил. Ова класично копче надолу е токму она што му треба за топли денови надвор. Облечете го нагоре или надолу, опциите за стил се бесконечни! Носете со нашите меки шорцеви за влечење за да ја завршите неговата секојдневна облека. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : јака од изрез. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : кратки ракави. Ockебови : На градите. Карактеристики : Сите печатени или цврсти бои. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Лесна маичка за момчиња од мали деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите