.

.

ПРИДОБИВЕН ПРИДЕН ВРАБОТНИОТ ИПРЕМИУМ

ПРИДОБИВЕН ПРИДЕН ВРАБОТНИОТ ИПРЕМИУМ

DEN 3.33
Износ

Слоевит хоризонт iipremium врамен печати врамен ладно притиснато хартија за печатење со супериорна рамка за двојно матка и квалитетна рамка. 2 големини на располагање 16''’X16 '' - - целокупната големина 20''x20 '' - - целокупната големина Секое парче е направена по нарачка. Секое парче доаѓа со висечки хардвер. Подготвени да висат Giclee Prient Print Plexiglass Beveled Matt Board Board Double Matte Board Framed Print. Премиум Двоен Мет. Подготвени да висат.

R

Им се допаѓа и на купувачите