.

.

Pantanssaver Custom Fits Car Clone Mats за BMW 430i xDrive Gran Coupe, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски услови, сива

Pantanssaver Custom Fits Car Clone Mats за BMW 430i xDrive Gran Coupe, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика

DEN 1.33
Износ

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат постави за BMW 430i xdrive gran Coupe 2019 : Дизајнирано прилагодено вклопувајте ги сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на вашиот BMW 430i x Drive Gran Coupe подот, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабоко жлеб канал вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, временски услови -Резистентни рециклирани ПВЦ, панталони без БПА, панталони се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76â ° F (-60â ° C) . Не-лизгање : Флексибилен NIBS го зафаќа подот за да го задржи подот МАТ во место без да го оштети тепихот на вашето возило . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челичари (USW локални 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот . одговара на Изберете : 2019 BMW 430xi и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите