.

.

Приказна За Играчките На Дизни Пиксар-Последен Еден Лист Ѕид Постер, 14.725 22.375

Приказна За Играчките На Дизни Пиксар-Последен Еден Лист Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 2.33
Износ

Ова Трендови Меѓународни Дизни Пиксар Приказна За Играчки 4-Финалето Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Дизни Пиксар Приказна За Играчки 4-Финале Еден Лист Ѕид Постер Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки отсјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

R

Им се допаѓа и на купувачите