.

.

Мини глувци уши патриотски празник за глава

Мини глувци уши патриотски празник за глава

DEN 2.33
Износ

Новинарска лента за новини на Дизни, Мини Маус. Оваа симпатична лента за глава има уши на Мини глувче со лак. Ушите и лакот се убаво покриени sequins. Лентата за глава е изработена од мека ткаенина што ја прави многу удобна, големината ќе одговара на сите. Оваа лента за глава ќе и ’даде на девојче допир на која било облека. Оваа лента за глава е совршена за патриотската сезона, Cosplay или која било забава со теми на Дизни, на која најмногу ќе ви се допаѓа една големина. Удобно вклопување капа со мек материјал. Добро за сите типови на коса. Четврто јули и патриотски тематски. Начин да се слави брендот.

R

Им се допаѓа и на купувачите