.

.

Реверзибилни шарени почетни нараквици во виножитото од Пинк Бо - розова

Реверзибилни шарени почетни нараквици во виножитото од Пинк Бо - розова

DEN 768.00
Износ

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм. Нежните заоблени врвови за удобност. 25мм алуминиумски диск шарм. Реверзибилен. Целосна боја. Ротирачки центар. Високо полиран или IP позлата со реверзибилни шарени почетни нараквици во виножитото со розова кутија - розова.

R

Им се допаѓа и на купувачите