.

.

Мохавк Дом Дамаск Новео Греј Дри-про Делукс Пут Мат, 1 '8 3' 6

Мохавк Дом Дамаск Новео Греј Дри-про Делукс Пут Мат, 1 '8 3' 6

DEN 2.00
Износ

Модата и функцијата се среќаваат во овој дизајн на затворен мат од Мохавк Дом. Почувствувајте ја луксузно смирувачката удобност за себе со премиум кадифен перница. Напредната технологија за борба против зативството на Мохавк нуди добредојдено олеснување од грбот, непријатноста на нозете и нозете, честопати предизвикана од стоење на тврди површини. Ексклузивната технологија DRI-Pro е од суштинско значење за справување со излевање; Едноставно избришете ја влагата и се мешаат. Овој душек е свесно направен со полиестерско лице отпорно на дамки и полиуретанска поддржувачка отпорна на лизгање. Големина : 20 "x42". Отпорен на дамки. 100% полиестер. Технологија за анти-замор. Едноставно празнете редовно, тресете или избришете ги остатоците и забележете чисто со раствор на благ детергент и вода. Поддршка на уретан.

R

Им се допаѓа и на купувачите