.

.

NCAT НАРЕДЕНИ PURS

NCAT НАРЕДЕНИ PURS

DEN 2.67
Износ

СИРАКУЗА NCAT4017 НАРЕДЕНИ PURS Слободен превозот на нарачки над 3 35 На Фан Продавница Од Страна На Фанатици. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Лесен дуксер погоден за благи температури. Долг ракав. Потресени детали за гроздобер изглед. Хауба без врвка за влечење. Бренд : Волшебна Облека. Увезени. Машинско перење, сува сува ниска. Јака Без Ознаки. Официјално лиценциран. Рамен брава шиење. Графика за печатење на екранот. Пуловер.

R

Им се допаѓа и на купувачите