.

.

Dash Designs Dashte Grey Custom Fit Dash Cover Fits: 10- Toyota 4Runner

Dash Designs Dashte Grey Custom Fit Dash Cover Fits: 10- Toyota 4Runner

DEN 2328.00
Износ

Dash Designs Dashtex Grey Custom Fit Dash Cover Fits : 10-21 Toyota 4 Runner Custom Fit To Your Year, Make, and Model Cover Damaged, Cracked or Faded Dashboards Digital CAD/CAM Patterns for the Perfect Fit Easy Installation with Included Velcro Tabs Dash Designs Dashtex Grey Custom Fit Dash Cover Fits : 10-21 Toyota 4 Runner Custom одговара на вашата година, направете и моделот. Покријте ги оштетените, испукани или избледени табла. Дигитални модели на CAD/CAM за совршено вклопување. Лесна инсталација со вклучени јазичиња Velcro. Одговара на Изберете : 2010-2022 Toyota 4 Runner и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите