.

.

Благородна куќа Мусфеира ткаенина фрла перница, розова сива, бела, 18 18

Благородна куќа Мусфеира ткаенина фрла перница, розова сива, бела, 18 18

DEN 196.80
Износ

Додадете разноврсен допир на вашиот софа "g соба со елегантен дизајн и шарм " g бои. Од истакнување "g на вашиот тросед за да додадете " G дизајн на вашиот дух, нашата перница за акцент ќе го наполни празниот простор со некаде "g што нуди и стил и удобност. Featur " G A Refresh "G Floral Design, оваа перница дава шарм "g акцент на вашиот " териорски декор. Со бесконечни можности и апликации за овој додаток, оваа перница е совршена за клупа w "dow или софа" потреба од малку модерна благодат. Допир на личност : Лесно прилагодете ја вашата соба, спална соба, спална соба или фоаје со оваа перница за шик акцент. Со непобедлив чешел на удобност и беспрекорен стил, овој додаток ќе биде сигурен дека ќе го оживее секој простор за дневна. "K BASE.FABRIC МАТЕРИЈАЛ : Направено со памук и полиестер, нашата перница е креирана за да биде" "Веродостојно силен и стабилен додаток. Feature "G Широк спектар на заситени бои, овој материјал му нуди на вашиот дом убава естетика која исто така е дишење и природно отпорна на статични. Поддржливи капаци : Можете лесно да го отстраните нашиот капак за перници за чисти цели " G по долг период на употреба. Само користете ги патентите за да го разоткриете SK "и избришете го " ner филе "g.dimensions : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Willе сакате колку вашиот простор може да се трансформира со едноставниот Додавање на овој шарм "g перница. Вклучува : Една (1) Фрли перница. Материјал : ткаенина. Состав на ткаенина : 50% памук, 50% полиестер. Материјал за полнење : мониста од полистирен. Боја : розова и бела. Рачно изработени детали. Потребно е одредено собрание. Димензии : ширина 18,00 инчи длабоко x 18,00 инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите