.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара, пријатна џемпер надвор од рамо

Фармерки со Софија од Софија Вергара, пријатна џемпер надвор од рамо

DEN 1.67
Износ

Ви треба нешто ново? Го најдовме! Offи џемперот на софија фармерки го комплетира вашиот зимски стил со дизајн на рамото и трендот на блузони со тренд. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : ¿necesitas algo nuevo? ¡Aquí lo tienes! El Suéter con hombros descubiertos de sofia фармерки комплетно tu estilo invernal con mangas largas anchas a la moda y un diseño que deja los hombros expuestos. Ексклузивен en. Материјал : 35% полиестер/33% рециклиран полиестер/19% акрилик/13% најлон/35% полиестер; 33% полиестер Реколадо; 19% Акрилико; 13% Nailon. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Малку вграден/Лигерамент Енталадо. Тежина : Лесна/Лигеро. Деколте : деколте за надвор од рамото/ескоте con un hombro al descubierto. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : долга/манга ларга. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : Ребрестиот плетено тело/Tejido de Punto Acanalado. Offенски џемпер од рамо од фармерки од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

R

Им се допаѓа и на купувачите