.

.

Сет на тајни богатства Henенски Хенли Топ и Панталони, 2-парчиња

Сет на тајни богатства Henенски Хенли Топ и Панталони, 2-парчиња

DEN 367.84
Износ

Барате да ја надградите вашата рутина за спиење, не гледајте повеќе! Чувствувајте се неверојатно во ова тајно богатство Hacci Waffle краток ракав Хенли Топ и широк сет на пантолони со нозе! Затегнете се и разладете со својата мека ткаенина и допир на спандекс. Совршен сет за спиење или лежење низ куќата. Изгледајте супер симпатично додека се дружите. Направено од рециклиран полиестер што го прави спиењето сето тоа послатко. Понудени во повеќе материјали за бои : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : еден врв и еден пар панталони. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина М. Топ : опуштено вклопување; тркалезен врат; стил на пуловер; кратки ракави; копче-фронт; Вафли плетена ткаенина. Панталони : опуштено вклопување; висок пораст; Повлечен стил; еластична половината; Исечена широка нога. 2-парчиња Хенли Топ и Пантанс Пижама поставени за жени од тајни богатства.

R

Им се допаѓа и на купувачите