.

.

Посебна Прилагодена Налепница За Браник-8 8 Декоративна Налепница-Црна Позадина - Работно Патување Повторете

Посебна Прилагодена Налепница За Браник-8 8 Декоративна Налепница-Црна Позадина - Работно Патување Повторете

DEN 143.04
Износ

Distink® Прилагодена Налепница За Браник / Налепница за Автомобил 8 инчи на 8 инчи Целосно печатење во Боја на ламинирана винилна налепница-нема да се олупи или избледи! Повеќеслојна заштита отпечатена со дизајнот по ваш избор! Воздушен Излез Лајфлат лагер овозможува лесна инсталација без воздушни меури. Слика со висока резолуција отпечатена на издржлив винил од 2,4 мил.Ламиниран со 2,4 мил јасен пвц филм за да спречи гребење и избледување. РАБОТНО ПАТУВАЊЕ ПОВТОРЕТЕ-Нарачана Налепница За Браник По Нарачка / Налепница За Автомобил со прикажан дизајн. ПОВЕЌЕСЛОЈНА ЗАШТИТА-Винил За Ослободување На Воздухот со јасна пвц ламиниране. БИДЕТЕ УНИКАТНИ-Специјалниот леплив грб продолжува непречено и лесно се отстранува без неуредни остатоци. ВОДООТПОРЕН-висококвалитетен материјал кој може да издржи речиси секоја временска состојба. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-оваа налепница за браник можете да ја користите За Автомобили, Камиони, Комбиња, Ѕидови, Лаптоп.

R

Им се допаѓа и на купувачите