.

.

Јаки за кучиња, Јака За Божиќни Миленичиња Со Безбедносна Метална Тока Прилагодливи Јаки За Кученца За Мало Средно Куче Како Подарок За Миленичиња

Јаки за кучиња, Јака За Божиќни Миленичиња Со Безбедносна Метална Тока Прилагодливи Јаки За Кученца За Мало Средно Куче Како

DEN 239.84
Износ

Јаки за кучиња, Јака За Божиќни Миленичиња со Безбедносна Метална Тока Прилагодливи Јаки За Кученца за Мало Средно Големо Куче Како Подарок За Миленичиња. [Име на производ] : Божиќна јака за миленичиња. [Материјал на производот] : полиестер. [Пакување на производот] : една оп торба. [Спецификации на производот] : С : ширина на јаката 1,5 см обем на вратот прилагодлив опсег : 29-39см М : ширина на јаката 2см обем на вратот прилагодлив опсег : 34-50см Л : ширина на јаката 2,5 см обем на вратот прилагодлив опсег : 38-60см. [Тежина на производот] : С : 22г/компјутер, М : 40гр/компјутер, Л : 52гр/компјутер. [Карактеристики на производот] : Едноставен и стилски дизајн : Дедо Мраз, Елка и Божиќни ѕвона се на јаката. Овие обрасци создаваат празнична атмосфера. Постојат различни модели и бои за избор, кои се живи и живи, што ќе му донесе на вашето домашно милениче стилски и уникатен дневен изглед. 2. Прицврстете ја безбедносната тока, лесна за носење и цврста, но не и лесна за патување, многу безбедна. Дизајнот што не се лизга избегнува дополнителни проблеми и срамни моменти во секоја пригода. 3 : прилагодливата големина не треба да се грижи дали ќе биде премногу тесна или премногу лабава. Постојат 3 различни големини за избор. Секогаш можете да ја најдете најудобната големина за вашето домашно милениче. Ве молиме потсетете се однапред да го измерите обемот на вратот. 4. Таа е погодна за секоја сезона и секоја пригода. Тоа е најдобриот избор за давање подароци.Забелешка : . 1.Ве молиме дозволете мали отстапувања во големината поради рачно мерење, методи и алатки за мерење. 2.Сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот поради различното фотографирање на светлината и мониторот за прикажување.Ви благодариме за разбирањето. Јаката не е за врзување. НИКОГАШ не го оставајте вашето куче без надзор со вклучена јака. Сина и црвена машна е прикачена на јаката за облекување. Изработени од полиестерска мрежа со висока густина и хардвер од розово злато. Токите се направени од еколошка пластика.

R

Им се допаѓа и на купувачите