.

.

Весел-Пет Црвен Прилагодлив Костур Стакло Колибри Фидер-оз

Весел-Пет Црвен Прилагодлив Костур Стакло Колибри Фидер-оз

DEN 2.67
Износ

Овој стаклен фидер за колибри со патентирано капаче за инка за рикверц е толку удобен, полнењето е ветре! Вие и колибрите ќе го сакате неговиот голем нектарски капацитет. Веселиот Фидер За Костур За Костур За Прилагодување На Миленичиња има капаче за инка за рикверц (го олеснува полнењето и чистењето), кален контејнер со чисто стакло нектар, четири извајани пристаништа за хранење цвеќиња со пчелни чувари и капацитет од 20 fl oz нектар. Не заборавајте да ги чистите вашите стаклени колибри за колибри најмалку двапати неделно, почесто во многу топла клима или сезони. Весел-Пет Црвен Прилагодлив Костур Стаклен Капак За Фидер За Колибри може да се користи како инка за лесно полнење. Издржлив стврднат стаклен сад. 4 пристаништа за хранење цвеќиња со продолжени костуми. Држи 10 мл нектар.

R

Им се допаѓа и на купувачите