.

.

ECR4Kids 10-16 Дрвени Предмети 3-Скала Стол, Природни

ECR4Kids 10-16 Дрвени Предмети 3-Скала Стол, Природни

DEN 2.67
Износ

Достапно во пет различни големини, ова е совршен стол за секого! Цврсти дрвени предмети 3 Скалила Столици се цврсти и удобни, со закривени задни нозе за да помогнат во намалувањето на превртувањето. Дизајнот на скали ги прави столовите лесни за подигање и движење, а шините на нозете по сите четири страни додаваат сила и стабилност. Собраните столови имаат гнездо и конструкција на тенони. Комплет од 2 столици, Природна дабова завршница, 16 инчи. висина на седиштето. Изработени од цврста лопатка и тенон. Закривени задни нозе за да се спречи превртување. 3 страни со шини за нозе за дополнителна стабилност. Димензии : 15.8 L x 15.9 W x 29h инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите