.

.

Pypes Перформанси ИЗДУВНИ ГАСОВИ SFM60MS Цевка Бомба Серија Оска Назад Издувниот Систем; Сплит Задниот Двоен Излез; Вкл. Пригушувач Избриши Цевка; во. Полирани Совети; Ха?

Pypes Перформанси ИЗДУВНИ ГАСОВИ SFM60MS Цевка Бомба Серија Оска Назад Издувниот Систем; Сплит Задниот Двоен Излез; Вкл. Пригушувач

DEN 2.33
Износ

Издувен Систем Китпип Бомба Серија Оска Назад Издувен Системпип Серија Бомба Оска Назад Издувен Систем; Сплит Заден Двоен Излез; Вкл. Пригушувач Избриши Цевка; 4 во. Полирани Совети; Хардвер; Полиран Финиш 304 Нерѓосувачки Челик;КАРАКТЕРИСТИКИ : Конструкцијата Од Не ' Рѓосувачки Челик Се Спротивставува На Корозијата Обезбедува Врвен Звук И Перформанси Обезбедува Дополнителен Удар Во Лентата Што Поминува Со Употреба На Најквалитетни Материјали За Инсталација Дома Без Специјални Алатки Свиткани/ Сите Заварени/ Изградени До Последен Живот Гаранција Агресивен Звук На Комплетите За Грб На Оската, Но Без Пукање бучаваова Е Резониран Комплет За Бришење На Пригушувачот На Задната Оска На Врвот. Овие се совршени за оние кои го сакаат агресивниот звук на пригушувачот На Грбот На Оската избришете ги комплетите, но без пукање поврзано со нив. Одговара на Сите Шелби освен ГТ500КР.Пипс Перформанси издувни материјали комплетна копач свиткана, перформанси издувни системи За Американски перформанси возила кои се движат од 1950-тите до денес.Нашите системи и додатоци се фабрикувани со употреба на материјали од нерѓосувачки челик кои ќе им обезбедат на нивните сопственици долгорочна услуга и задоволство. Производите на Pypes се поддржани од нашата ограничена доживотна гаранција!Ние ги потиме деталите! Ние нудиме одлична цена на висококвалитетни издувни системи од нерѓосувачки челик кои се макотрпно дизајнирани да испорачаат одлично вклопување, звук и вредност!Еден од главните начини да добиете многу тресок за вашите перформанси е да го замените издувниот систем за компресија на вашиот автомобил со свиткан систем за мандрела.Едноставниот факт е дека системот за издувни гасови свиткан во мандрела ќе тече двојно поефикасно од системот за свиткување на компресија и сите знаеме дека ефикасниот проток е една од главните состојки на power.At Издувни Гасови ние нудиме само за се што ќе ви треба за издувните гасови на вашето возило. Од колектори/заглавија до советите, го добивме сето тоа. Имаме пригушувачи кои се прилагодени за звукот што барате да го слушнете. Побарајте ги нашите уникатни производи, како Што се Пип-бомбата, системите со среден пригушувач, врвовите, купиштата и Кутиите H & X. Пипс Перформанси Издувни Гасови. СФМ60МС.НОВО.

R

Им се допаѓа и на купувачите