.

.

Момче Занает Сјај Во Мракот Бел Слез Стрелец, Секој

Момче Занает Сјај Во Мракот Бел Слез Стрелец, Секој

DEN 255.52
Износ

Овој Сјај Во Темнината Момче Занает Бел Слез Стрелец доаѓа со се што вашето дете ќе треба за безбедно снимање забава. Оваа играчка доаѓа со цели, 50 парчиња бел слез од пена и сите делови потребни за изградба на целосно функционален стрелец од бел слез. Стрелецот со пиштол од бел слез е дизајниран за деца кои имаат најмалку 8 години. Специјалната карактеристика на сјај во темнина го прави идеален за ноќно играње. Оваа ставка мора да се состави, но доаѓа со лесни за следење упатства што го прават поставувањето ветре. Момче Занает Сјај Во Темниот Бел Слез Стрелец : 15 цевки парчиња7 заеднички парчиња4 крајни капи1 парче од устата50 пена сјај-во-темно бел слез пелети1 удар-надвор целен лист3 плута стопери1 преклопен фрлач на акции setmarshmallow доаѓа со лесни за следење инструкции.

R

Им се допаѓа и на купувачите