.

.

Amerидот на метро Amerelle 3000TTTW, Toggle, керамика, бела, 1-пакет

Amerидот на метро Amerelle 3000TTTW, Toggle, керамика, бела, 1-пакет

DEN 1.67
Износ

Оставете траен впечаток за вашиот домашен декор кога ќе изберете amerидни плочи на Amerelle. Со огромен спектар на стилови што треба да изберете, нашите wallидови ќе бидат дефинирана карактеристика на проектите за подобрување на вашиот дом. Додадете ги нашите wallидови како украсен акцент во секоја просторија, со појавување на елементи за дизајн, како што се хардвер за кабинет, водовод и осветлување, подови, позадина и повеќе. Парови добро со крајбрежните, современите, дача, модерни, скандинавски стилови. Зголемување на стилот : wallидот на Amerelle ќе му даде богатство и елеганција на вашиот простор и ќе биде завршен допир на вашиот декор за дома и проекти за подобрување на домот. Нашиот широк избор на wallидови е погоден да одговара на кој било стил на декор и завршна обработка на боја . Традиционално : Дефинирајте го декор на вашиот дом со регален дизајн и завршница. Направени со трајни материјали од дрво и богати тонови, нашите традиционални wallидови ќе му обезбедат на вашиот дом елеганција што ја заслужува. Трајна вредност : Знајте дека примате издржлив, долготраен производ кога купувате amerидна плоча на Amerelle. Направено од најдобрите материјали за одржување на својата завршница со години. Wallидот на Amerelle е ефтина надградба на кој било дом . Супериорен квалитет : Amerилските плочи се направени со вас и вашиот дом во умот. Тоа се завршните допири што го прават вашиот дом посебен. Ние нудиме врвни производи што се сигурни дека ќе траат, така што вие и вашето семејство може да се фокусирате на уживање во вашиот дом . Детали за производот : Големина : 3 Стил на пренасочување : Традиционален материјал : Керамички финиш : Бела димензии : 0,25 ”(л) x 6,75 ”(W) x 4.875” (H) UL наведени, завртки и вклучен хардвер за монтирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите