.

.

Мало Богатство Бебе Момче Памук Боди, Панталони И Чевли Во Собата, Човек Од Вашите Соништа, 9 Месеци

Мало Богатство Бебе Момче Памук Боди, Панталони И Чевли Во Собата, Човек Од Вашите Соништа, 9 Месеци

DEN 319.36
Износ

Малку богатство боди, панталони и чевли се симпатична, модерна облека за облекување на вашето бебе за еден ден надвор. Вашето малечко ќе биде најстилското, најудобно бебе во соседството со нашето боди и панталони и соодветен пар чевли. Мало Богатство Бебе Момче Памучно Боди, Панталони и Чевли 3 парчиња Комплет, Човекот Од Вашите Соништа е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува боди, панталони и чевли. Облека направена со 100% памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна облека за внатре и на отворено.

R

Им се допаѓа и на купувачите