.

.

Бенџара Дрвен Двоен Кревет На Спрат Со Скала За Складирање И Бандаж, Бел

Бенџара Дрвен Двоен Кревет На Спрат Со Скала За Складирање И Бандаж, Бел

DEN 4098.08
Износ

Овој елегантен дрвен кревет на спрат со големина близнак/близнак е дизајниран да заштеди простор, овој кревет близнак над креветот е совршено решение за вашите деца?спалната соба. Парчето има светло бела завршница и нуди издржливост, како и чист стил. Заштитните шини со целосна должина обезбедуваат безбедност. Вклученото скалило овозможува лесен пристап до горниот кревет. Надополнети со фиоки за скали за дополнително складирање и погодност. Боја : Бела. Вклучува : Само Еден Кревет На Спрат Близнак/Близнак. Состојба : Нова. Десната предна скала за складирање со 5 фиоки. Земја на Потекло : Виетнам. Формалдехид. Димензии на производот (H x w x l) : 68" x 43" x 97". Тежина На Производот (Лб) : 283. Потребно Е Собрание : Да. Градежен Материјал : Борово Дрво МДФ Слај.

R

Им се допаѓа и на купувачите