.

.

Ханас Машка Облека Машка Секојдневна Мода Летна Плажа Без Ракави Ден На Независноста Печатени Тркалезни Вратот Резервоарот Врвот Кафеава XL

Ханас Машка Облека Машка Секојдневна Мода Летна Плажа Без Ракави Ден На Независноста Печатени Тркалезни Вратот Резервоарот Врвот

DEN 303.84
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 105см/41.34" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31" Должина : 72см/28.35" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 115см/45.28" Должина : 74см/29.13" ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 120cm/47.24" должина : 76cm/29.92" ГОЛЕМИНА : XXL сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 125cm/49.21" должина : 78cm/30.71" машки Обичен Моден летен плажа без ракави ден на независност печатен резервоар со тркалезен врат ве молиме проверете ја големината табела ПРЕД НАРАЧКАТА. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Мажи Повод : Обичен Материјал : Полиестерстил : Темпераментна Должина На Патување : Редовна Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xmen Врвот Облеката е изработена од 95% Полиестер; 5% Спандекс. Со висока еластична, Мека и пријателска за кожата. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и не е лесен за кршење. Удобна и тенка облека за секојдневно носење, костум за секакви секојдневни прилики, како што се секојдневно носење, спорт, работа, одмор итн., совршен подарок за семејства, пријатели и момче. Сува, Перење, машина за перење / миење раце во ладна вода. Табелата со големини е на сликата и описот, ве молиме внимателно прочитајте пред да купите, благодарам!.

R

Им се допаѓа и на купувачите