.

.

Без граници на копчето за јуниори предниот врв со ракави на табулаторот Roll

Без граници на копчето за јуниори предниот врв со ракави на табулаторот Roll

DEN 1.00
Износ

Работа за играње, од ден на ноќ, ништо не го чука полиран стил на врвот на копчињата за граници. Лесна и дише, оваа класична блуза нуди тотална удобност и без напор шик изглед. Ракави се тркалаат и јазичиња за да можете да ја изберете вашата должина. Спарете го со фармерки и ажурирајте го вашиот обичен изглед или облечете го со панталони за фустани за облека подготвена за канцеларија. Исклучиво на. Материјал : 69% полиестер/27% рајон/4% спандекс; Почеток : 70% полиестер/28% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : ¾ ракави на ракави се тркалаат и јазиче до должината на лактот. Ockебови : Две џебови на градите. Карактеристики : лесен и удобно. Врвот на ракавот на јуниорите на врвот од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите