.

.

Пуавкоер Без Долна Жица Јога Спортски Градник Тип На Елек Брзина На Мрежа Суво Отпорно На Удари Трчање Фитнес Спиење Без Траги Спортска Долна Облека Женски Спортск

Пуавкоер Без Долна Жица Јога Спортски Градник Тип На Елек Брзина На Мрежа Суво Отпорно На Удари Трчање Фитнес Спиење Без Траги

DEN 3.33
Износ

Без Долна Жица Јога Спортски Градник Тип На Елек Брзина Сува Отпорна На Удари Трчање Фитнес Без Траги Спиење Спортска Долна Облека. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 120гр. големина На Пакетот : 25х25х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : М Под Биста : 75-85см/29,53-33,46"Големина : Л Под Биста : 86-92см/33,86-36,22"Големина : XL Под Биста : 93-105см/36,61-41,34"Големина : XXL Под Биста : 100-108см/39,37-42,52" МАТЕРИЈАЛ И НЕГА ИНСТРУКЦИИ : Мека Истегнување Ткаенина Рака измијте или Машинско перење ладен деликатен циклус / закачете суво. Известување : Ве Молиме Погледнете Ги Информациите За Големината. Контактирајте Не Ако Имате Прашања, НИЕ ЌЕ Одговориме ВО Рок Од 24 Часа ПОБРЗО. Носи Идеална Поддршка : Обезбедува Добра Поддршка За Вашите Гради, Секое Доделување Или Лизгање, Паметниот Преден Клип Го Олеснува Ставањето И Соблекувањето, А Густо Обложениот Дизајн Обезбедува Собрана Поддршка За Поубава Фигура. Погоден За Излегување, Клуб, Забава, Ноќно Излегување, Плажа, Одмор, Вежбање, Јога, Роденден, Фотосесија, Шопинг, Шопинг, Скара, Фестивал, Музички Фестивал, Карневал, Вечера, Состанок, Неон, Парк, Пикник, Дневно, Семеен Собир Или Други Активности.

R

Им се допаѓа и на купувачите