.

.

Бикини ХРОМАТСКИ II Врамени Сликарство Печатење

Бикини ХРОМАТСКИ II Врамени Сликарство Печатење

DEN 719.84
Износ

Ова Бикини Хроматско Втора Слика Печатење Е врвен квалитет Giclee печатење на висока резолуција архива хартија. Има украсени рабови кои се рачно исечени. Изработен е од висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува, пристигнува подготвена за закачување и вклучува сертификат за автентичност. Бикини ХРОМАТСКИ II Врамени Сликарство печатење.

R

Им се допаѓа и на купувачите