.

.

Калтренд Заден Цврст Грб И Перниче За Седишта За Седишта За 2011 година - Форд Ф-150- - ФД388-03СС Вметнете И Исечете Јаглен

Калтренд Заден Цврст Грб И Перниче За Седишта За Седишта За 2011 година - Форд Ф-150- - ФД388-03СС Вметнете И Исечете Јаглен

DEN 445.76
Износ

Калтренд Заден Цврст Грб & 60/40 Перница Суперсуде Седиште Капаци за 2011-2011 Форд Ф-150-350 - Fd388-03 SS Вметнете Јаглен и Исечете w/одделни потпирачи за глава стилски, елегантен, вкусен—совршен опис на капаците на Седиштата На Cal Trend. Изработена од ткаенина завршена со симулирана дремка од велур за луксузно чувство, карактеристичните двобојни влошки на прекривките на седиштата додаваат дополнителна софистицираност. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ-Цврст Грб И 60/40 Перница со посебен потпирач за глава, Премиум капаците на седиштата во стилот На Суперсупе се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. УВ ЗАШТИТЕНИ-Нашите капаци за седишта за автомобили имаат специјализирана третирана ткаенина за заштита ОД УВ, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во наредните години. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата. Одговара Изберете : 2011 ФОРД Ф150 2011 ФОРД Ф350 СУПЕР ДОЛЖНОСТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите