.

.

Лолмот Женски Летен Макси Фустан Без Ракави Секси Бодикон Ребрести Врвки За Влечење Расипан Сплит Коктел Резервоар За Фустан На Плажа Долг Сарафан На Клиренс

Лолмот Женски Летен Макси Фустан Без Ракави Секси Бодикон Ребрести Врвки За Влечење Расипан Сплит Коктел Резервоар За Фустан

DEN 495.84
Износ

Женски Летни Фустани Без Ракави Висок Струк Цврсти Ребрести Врвки За Влечење Секси Фустани Со Висок Шлицкарактеристики : 1.Карактеристики : Без Грб, Секојдневно Печатено И Цврсто2.Материјал : Полиестер.Мека, Удобна, Дише Ткаенина 3. Дизајнот Го Прави Совршен за Секоја Случајна пригода. Добро за работа, секојдневно, спорт, патување, домашна облека 4.Повод : Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед И Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави, Работа,Улица,Состаноци,Плажа,Патување, Туризам И Сл.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерподаток : Печатена И Цврста Јака : Тркалезен Декстил : Модна Должина : Редовен тип на Ракав : Без Ракави За перење : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Облечени Во Големина.Usukeubustwaistwaisthiplengthlarge8123894cm/37.01 "74cm/29.13 " 100cm/39.37"132cm/51.97" Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 94cm/37.01 "Половината : 74cm/29.13" Колк : 100cm/39.37 "Должина : 132cm/51.97" висок материјал за истегнување, мек и пријателски за кожата, што е удобно за носење во лето. Макси фустанот има исечен, како и детал за бутот, толку едноставно прекрасен. Доаѓа и со врвка за влечење,врат од лажичка, без ракави за жени. Толку е лесно да се облече овој изглед со високи потпетици, нараквици, ѓердан, чанта за стилски изглед. Одлично за сите прилики, како што се дружење, дружење, забава, клуб, ноќно излегување, одмор, одмор, патување, модна улична облека и која било друга посебна пригода. Исто така, може да купи како подарок за девојка, сестра на посебен ден. Ве молиме внимателно погледнете го водичот за големина пред да го купите подолу опис.

R

Им се допаѓа и на купувачите