.

.

Кул Куче Мачка Кревет Паниер Ронд Истурете Чиен Братучед Истурете Разговор Паниер Крофна Кревет За Миленичиња

Кул Куче Мачка Кревет Паниер Ронд Истурете Чиен Братучед Истурете Разговор Паниер Крофна Кревет За Миленичиња

DEN 287.84
Износ

☞Кревет за мачки за кучиња Изработен од долг кадифен, супер мек и супер топол.☞Удобен допир, кадифена коса долга 3 см, миленичињата сакаат да спијат на неа.☞Кревет за мачки За кучиња Пренослив И лесен,Лесен за чистење и миење.☞Куче мачка кревет Нетоксичен материјал без мирис, миленичињата лесно ќе се прилагодат на него.✿Спецификации : Материјал : Долг Кадифен/Пп Памук Size Големина : 40см/50см/60см/70см✿метод на Перење : Миење Раце/машина за перење (ПС : овој производ не се одвојува) Included Вклучен Пакет : 1 х Кружен Кревет за Миленичиња гнездото за миленичиња е изработено од удобна мешана ткаенина, која е безопасна, нетоксична и мувла. Креветот за мачки и кучиња се згуснува и го проширува кадифеното гнездо, давајќи му на вашето домашно милениче топло место за спиење. Подигнатите рабови на гнездото за миленичиња создаваат чувство на сигурност и обезбедуваат одлична поддршка за главата и вратот. Нашиот кадифен кревет за кученца во форма на крофна има кружен дизајн, кој е совршен за домашни миленици кои сакаат да се виткаат. Овој кадифен кревет за мачки може да се мие во машина. Препорачуваме нежна циркулација и сушење на ниски температури.

R

Им се допаѓа и на купувачите