.

.

Womenенски дополнителни широки чевли со токи на телето со низок клин

Womenенски дополнителни широки чевли со токи на телето со низок клин

DEN 432.00
Износ

Додадете стилски обувки во вашиот стил во рамни чизми од Brinley Co. Овие симпатични дополнителни чизми со широкопојасен картон се карактеризираат со кожни кожени горе кои се издигнуваат со средно-теле и ги потенцираат слаби детали на шахтите за опуштен изглед. Овие чизми се дизајнирани со дополнителна просторија во шахтите за да создадат дополнителен стил на широко-телевизиски. Рамните стапала на овој што мора да го имаат подигнувањето, со ажуриран изглед кој е доволно разноврсен за да се носи со вашите омилени ансамбли. Стилот на повлекување го завршува дизајнот. Овие модерни, но сепак разноврсни чизми со средно-телес изгледаат одлично со текстурирани хулахопки и хеланки, или слаби фармерки и јакна со капи. Висина на пета : 2 1/4-инчен. Тип на пета : Скриен клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 инчи. Обем на теле : 17 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите