.

.

Фабриката на Местон, Магнум, завртка 20in Месечината, 4 Ванс, 6-пакет

Фабриката на Местон, Магнум, завртка 20in Месечината, 4 Ванс, 6-пакет

DEN 2.00
Износ

Xpresscool Поставата Sockliner има засилување на Ахил. Easton XX75 Magnum Bolt 20in Moon Nock 2216 Factory, 4 "Vanes, 6-пакувања : завртки за самострел. Број на модел : 419352. 4" Вани. Половина од месечината. Полу-десетина пакет 2219/20 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите