.

.

Бамбини Новороденче Девојки Лајет Бебе Туш Подарок Во Собата

Бамбини Новороденче Девојки Лајет Бебе Туш Подарок Во Собата

DEN 1744.00
Износ

Бамбини лајет комплет совршен за секое новороденче направено од мека и пријатна памучна облека за бебиња што ги одржува малите удобни. Овој комплет го прави совршениот туш за бебиња присутен за секоја идна мајка!* Направено од Мека Памучна Ткаенина За Удобност И Дишење• Деколте За Рамо Што Може Да се Прошири За Да Помогне Многу Полесно Да Се Повлече Облеката Преку Главата На Бебето• Затворањето На Дното Е Погодно Поставено Напред За Брзо Менување• Отворањето На Ребрести Нозе овозможува Совршено Вклопување• Машинско Перење/Сушење На машината Вклучува : Комплет За Подароци За Бебиња За Девојки (100% Памук)ЗАБЕЛЕШКА : прикажаните Обрасци се само за илустративни цели.Може да добиете различна шема во бојата што ќе ја изберете. Бамбини Новороденче Девојчиња 8 Компјутер Лајет Бебе Туш Подарок Во Собата.

R

Им се допаѓа и на купувачите