.

.

Без граници на копчето за јуниори предниот ромпер, големини xs-xxxl

Без граници на копчето за јуниори предниот ромпер, големини xs-xxxl

DEN 1.00
Износ

Барате една и направена облека што е пријатно колку што е симпатична? Тука е .. не е сигурно дека не е ваша нова униформа на топло време. Ова едно парче чудо лесно се вклопува во вашите планови за денот, само лизгајте го, спарете го со клинови сандали или патики и сте подготвени за ништо. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : плоштад. Затворање : стајлинг за влечење; Копче пред каросеријата. Ракави : без ракави; ленти за резервоарот за шут. Ockебови : Ништо. Карактеристики : смешен каросерија; Модел на сите. Јуниорс го исмеваше Ромпер од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите