.

.

Трговска марка ликовна уметност Ајфел спокојство платно уметност од Алан Блаустин, Бела мат, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност Ајфел спокојство платно уметност од Алан Блаустин, Бела мат, рамка од бреза

DEN 1.67
Износ

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска марка ликовна уметност „Ајфелова спокојство“ платно уметност од Алан Блаустин, Бела мат, рамка од бреза : Уметник : Алан Блаустин. Тема : пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите