.

.

Аладин Гал стакло asonидарски диспензер за пијалоци

Аладин Гал стакло asonидарски диспензер за пијалоци

DEN 399.84
Износ

Диспензерот за пијалоци со 1-гал Аладин е идеален за чување и сервирање на омилените пијалоци. Има капак за вртење, што го прави пополнувањето на ветре, како и пластична шипка координирана во боја. Овој диспендер за ладно пијалоци е исто така безбеден без BPA и машина за миење садови, така што е лесно да се исчисти. Аладин 1-гал стакло asonидарски диспензер : диспензерот со 1-гал стаклен пијалок. БПА без врвен капак на пресврт. Пластичен излив. Безбедна машина за миење садови.

R

Им се допаѓа и на купувачите