.

.

Бесплатно собрание на женски високи 70 -тина 70 -тина широки фармерки

Бесплатно собрание на женски високи 70 -тина 70 -тина широки фармерки

DEN 3.33
Износ

Деним направено како што треба. Широките фармерки на слободното склопување се направени со допир на истегнување за удобно чувство. Овие фармерки ги обезмастуваат колковите и имаат опуштен, широк дизајн на нозете. Ласкајќи се на грешка, тие нудат фигура за балансирање и создаваат полиран обичен изглед за ден или ноќ. Исклучиво на. Материјал : 50% органски памук/45% памук/3% еластомолтистер/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : вграден преку колковите; Опуштено вклопување низ нозете. Подигнување и инсејм : Висок пораст; приближно. 31 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб; Exterебовите за истегнување обезбедуваат внатрешна поддршка низ предниот дел на фармерките за ласкаво вклопување. Карактеристики : Силуета со широк нозе; Дизајниран со допир на стрии за удобно вклопување. Високиот пораст на 70 -тите години на нозете со целосна нога за жени од слободно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите