.

.

Момени Студио СТУ-Тепих Во Затворен Простор

Момени Студио СТУ-Тепих Во Затворен Простор

DEN 3.00
Износ

Апстрактната шема на прскање на Тепихот Во Затворен Простор Момени Студио СТУ-1 го прави добредојден додаток на преоден или модерен простор. Тепихот е машински изработен од полипропилен и може да се исчисти или исчисти со правосмукалка. Оваа област килим нема поддршка. Апстрактна шема со сина, црвена, беж и кафеава боја. 100% полипропиленска конструкција. Машински изработени. 0.50-во. висина на купот. Изберете од достапни големини. Место чиста и вакуум.

R

Им се допаѓа и на купувачите