.

.

Чисти Свежи Алишта парфем Спреј За Жени 2. оз

Чисти Свежи Алишта парфем Спреј За Жени 2. оз

DEN 1.00
Износ

Чистите Свежи Алишта беа лансирани од дизајнерската куќа На Длиш во 2005 година. Овој женски мирис поседува мешавина од : Розаto, Мошуси, Бразилски Портокал, Мексикански Вар, Бел Јасмин, Цвет од памук се препорачува за секојдневна облека. Чисти Свежи Алишта парфем Спреј За Жени 2.14 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите