.

.

Фанко Моето Мало Пони Душо Капки Колекционерска Винил Фигура

Фанко Моето Мало Пони Душо Капки Колекционерска Винил Фигура

DEN 1.33
Износ

Пријателството е магија! Од хит анимираната серија моето Мало Пони доаѓа Слатко Капки како нова Фанко Винил Фигура! Симпатичната Слатка капка го содржи истиот изглед што го знаете и го сакате Од Моето Мало Пони : Пријателството е Магично ТВ шоу. Поради нејзината совршена големина, можете да ја прикажете насекаде, без разлика дали е на училиште, на работа или дома. Создаден од цврсти материјали, Оваа моја мала винилна фигура на Пони доаѓа во кутија за спомен со проѕирен прозорец. Ова Фанко Моето Мало Пони Слатко Капки Винил Фигура е прекрасен подарок за Секој мој мал обожавател На Пони. Моето Мало Пони : Слатко Ја Испушта Винилната Фигура.

R

Им се допаѓа и на купувачите