.

.

СОФИЈА ИНТИРАМИ ОД СОФИЈА ВЕРГАРА без ракави без ракави за пижами со цврсти печатени пижами

СОФИЈА ИНТИРАМИ ОД СОФИЈА ВЕРГАРА без ракави без ракави за пижами со цврсти печатени пижами

DEN 216.32
Износ

Останувате малку подолго, знаејќи дека изгледате добро како што се чувствувате со Софија, интимира скок без ракави без ракави. Изградена за удобност, дизајниран да се исти-мора да има дневна облека на годината! Ексклузивно на .para nuestra comunidad de habla hispana : descansa un rato más sintiéndote y luciendo estupenda con el lllamativo mono sin manga de sofia интими. Елаборадо пара Дар Комодидад, Дисеадо Пара импресиониран ¡е ла Пренда Фаворита дел Ашо! Ексклузивен en. Материјал : 95% модал/5% спандекс/95% модал; 5% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Modern со слаба нога/Moderno Con Corte Ajustado. ИНСЕАМ : 28 "по големина m/28" de largo de Enterepierna en una talla mediana "m". Деколте : вратот на лажичката/ескоте редондо. Затворање : Стил на влечење/Estilo Fácil de Poner. Ракави : без ракави со ленти за резервоарот за градник/грев манга con tirantes cómodos para el uso de sujetador. Ockебови : Две странични џебови на цвест/ДОС Болсилос латерали Окултос. Карактеристики : Еластична половината со врзана вратоврска за додадена удобност/Cintura elástica con cordón ajustable para градоначалник Комидад. Upgrade Your Downtime : Nothing says cozy-chic better than new loungewear and sleepwear from Sofia Vergara/Nada tiene un estilo tan cómodo y elegante como la nueva colección de ropa para estar en casa de Sofia Vergara. Sofia Intimates by Sofia Vergara Sleeveless Jumpsuit for Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите