.

.

Торба За Складирање Слушалки, Овална Торбичка За Патент За Кабел За Податоци, Усб-Додатоци За Мемориска Картичка За Слушалки

Торба За Складирање Слушалки, Овална Торбичка За Патент За Кабел За Податоци, Усб-Додатоци За Мемориска Картичка За Слушалки

DEN 1.67
Износ

Опис : . Име : Торба За Складирање. Материјал : СТП+ЕВА. Боја : Црна. Големина : околу 110х60х40мм. Пакување листа : . 1 х Торба За Складирање. 1 х Торба. Забелешка : . Отстапувањето на бојата е предмет на вистинска конфигурација на системот и мала разлика во димензиите е дозволена поради рачно мерење. Карактеристика : предметот Е кутија ЗА складирање ЕВА, изработена од висококвалитетен материјал, издржлива. Погоден : за Слушалки за Мобилни телефони Bluetooth, MP3, MP4, слушалки и други комплети дигитална опрема. Мулти Џеб : школка има внатрешна мрежа, а нето дел ви овозможува да примате кабли за дигитални уреди. Пренослив : многу е погодно за носење или чување долго време. Големина : околу 110х60х40мм.

R

Им се допаѓа и на купувачите