.

.

Шампањ со ширина на квадратни пети со широка ширина на Шелби, Шампањ 8

Шампањ со ширина на квадратни пети со широка ширина на Шелби, Шампањ 8

DEN 1.33
Износ

Пумпи за широка широчина на цвеќиња Шелби. Овие дами на дами се карактеризираат со 1,5 "ниско-потпетица и квадратна пети. Нејзината деликатно украсена кристална трим ја подобрува едноставната силуета за таа шик естетска. Неговата надворешна плоча е изработена од гумени материјали за да ви даде поддршка во секоја посебна пригода. ** Внимание. Купувачите ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатна испорака и размена, 365 дена лесни приноси и приоритетна испорака на сите производи . , нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 часовна удобност, пеража, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. Синтетички. Гума ѓон. Slingback со прилагодлива тока. 1,5 "Ниско потпетица. Плоштад.

R

Им се допаѓа и на купувачите