.

.

Инстант Порака-Двојна Снимка Од Што И Да Е-Женска Раглан Графичка Маица

Инстант Порака-Двојна Снимка Од Што И Да Е-Женска Раглан Графичка Маица

DEN 335.84
Износ

Инстант Порака-Двојна Снимка Од Што И Да Е-Женска Раглан Графичка Маица-Инстант Порака е онлајн специјализирана модна малопродажба за сѐ, од смешна до инспиративна печатена облека. Ние нудиме широк спектар на облека од долги ракави и опуштени маици, до лесни дуксери со француски тери, дуксери и графички пуловери за печатење. Нашите производи имаат забавна и трендовска графика кои се совршени за секоја пригода и исто така прават одлични подароци. Тело-54% Памук 40% Полиестер 6% Вискоза. Ракави-60% Памук 40% Полиестер. Три четвртина должина ракави. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјална Стока За Инстант Порака.

R

Им се допаѓа и на купувачите